Kudüs'te Eğitime Destek
Anasayfa
![ARROW](images/arrow.png)
Online Bağış
Kudüs halkının yaşadığı zorlu ekonomik koşullar göz önüne alındığında, başta yetim aileleri olmak üzere pek çok ailenin yoksulluk ve mahrumiyet altında yaşadığını ve bu sebeple çocuklarının -günlük temel ihtiyaçları dahil olmak üzere- ihtiyaçlarını karşılayamadıkları görülüyor. Bu durum çocuklarının eğitim masraflarını karşılayamayan pekçok ailenin çocuklarını çalıştırmasına ve çoçukların okulları bırakmasına neden oluyor.